Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Startuje letní fotografická soutěž "Vyfoť projekt"

Zdroj: http://www.vyfotprojekt.cz , 01.07.2011
Co všechno umožnily v České republice realizovat evropské peníze? Soutěž organizovaná Ministerstvem pro místní rozvoj chce projekty financované z evropských fondů ukázat novou optikou - optikou vašeho fotoaparátu! Zúčastněte se jí během prázdninových měsíců a třeba se v září i vy podíváte na svět novým objektivem.

Evropská unie pomůže prostřednictvím svých fondů mezi lety 2007 - 2013 zrealizovat v České republice projekty za 700 miliard korun. Odhalte, kam tyto peníze směřují, a zapojte se do soutěže "Vyfoť projekt". Stačí vyfotografovat výsledek některé z aktivit, která se financuje z fondů EU, zapsat si název projektu a přihlásit fotografie do soutěže.

Prihlášená fotoalba se dostanou do hlavní soutěžní kategorie Nejtalentovanější fotograf/ka i do vedlejší kategorie Nejaktivnější fotograf/ka. Fotoalba se navíc automaticky zařazují do losování o ceny, která budou probíhat po celou dobu trvání soutěže.

Můžete vyhrát digitální zrcadlové a kompaktní fotoaparáty, fotografické kurzy dle vlastního výběru, víkendové pobyty pro dvě osoby v hotelích, jejichž rekonstrukce byla podpořena z fondů Evropské unie, a další ceny.

Další informace o soutěži:

Podrobná pravidla soutěže naleznete na webových stránkách soutěže.

Vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Samostatné oddělení publicity EU.


Eurocentrum Karlovy Vary přeje všem fotografickým lovcům projektů krásné léto a hodně štěstí na lovu.