Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Soutěž "Klikni si pro stromek"

Dokažte, že jste připraveni něco udělat proti klimatickým změnám: Zasaďte stromek! Evropská komise vyzývá mladé Evropany, aby se zapojili do iniciativy „Klikni si pro stromek”, a tím i do boje proti klimatickým změnám.

Kdo se může zúčastnit?

 

  1. Výzva „Klikni si pro stromek” je otevřena pro obyvatele Německa, Francie, České republiky, Bulharska, Polska, Maďarska, Dánska, Švédska, Velké Británie a Rumunska, kteří jsou ve věku 14 -29 let.
  2. Přispěvatelé se musí zaregistrovat na portálu „Klikni si pro stromek”, a to správným vyplněním registračního formuláře.
  3. Pokud chcete soutěžit o místo na ekologickém vzdělávacím táboře, musíte na naše stránky zaslat fotografii dokumentující výsadbu vašeho stromku.
  4. Příspěvek může přihlásit pouze jedna osoba.
  5. Uzávěrka iniciativy je 15. listopadu 2009. Přihlášky zaslané po tomto datu nebudou přijaty.
  6. Vítězové si nemohou zvolit alternativní cenu peněžní ani věcnou.

Kdo vyhraje?

  1. 10 účastníků soutěže bude vybráno formou veřejného hlasování. Hlasovat můžete pouze jednou. Abyste mohli hlasovat, musíte se nejprve zaregistrovat. Hlasovat mohou i všichni účastníci, kteří jsou již zaregistrováni, protože vysadili stromek. Osoby, které chtějí jen hlasovat pro vybraný snímek a ne sázet stromky, se musí zaregistrovat uvedením e-mailové adresy a vytvořením uživatelského jména a hesla. Vítězové pak budou pozváni na vzdělávací tábor zaměřený na ochranu životního prostředí.

 

Kde mám sehnat stromek?

 

 

Poté, co se úspěšně zaregistrujete do iniciativy Klikni si pro stromek, bude na vaši e-mailovou adresu zasláno automatické potvrzení o registraci. Jestliže se zaregistrujete mezi prvními 5 tisíci účastníky soutěže, budete informováni druhým e-mailem, že od Evropské komise obdržíte zdarma sazenici stromku. Zkontrolujte si své kontaktní údaje, aby mohla být sazenice doručena na vaši domácí adresu. Sazenice (výška 15 – 20 cm) vám bude doručena v malém balíčku. Budete informováni o časovém rámci, kdy vám bude sazenice doručena.

 

Více informací o této soutěži a registrační formulář naleznete zde.