Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Dokažte, že jste připraveni něco udělat proti klimatickým změnám: Zasaďte stromek!

Stromy každoročně pohltí přibližně devět miliard tun CO2. V důsledku mýcení lesů se naopak uvolní téměř dvě miliardy tun. Vysazováním dalších stromů můžeme přispět k rovnováze zemského klimatu a zároveň k rozvoji zeleně v našem vlastním okolí!

Přidejte se dnes k naší soutěži a přispějte ke zvýšení povědomí o nutnosti jednat a zabránit klimatickým změnám.

Evropská komise vyzývá mladé Evropany, aby se zapojili do iniciativy „Klikni si pro stromek", a tím i do boje proti klimatickým změnám.

sazeni stromu

Pomozte dnes trochu přírodě a zasaďte strom! Pokud byste rádi zakořenili v kampani Evropské komise, zaregistrujte se na adrese:

http://clickatree.europa.eu/cs/plant-your-tree/registration.html

Jako jeden z prvních 5 tisíc účastníků obdržíte od Evropské komise zdarma sazenici (brslen - Euonymus , výška 15 - 20 cm). Sazenice vám bude doručena společně s návodem na pěstování. Vše co musíte udělat, je vzít sazenici nebo stromek, který jste získal/a, prostudovat si pokyny pro sázení (http://clickatree.europa.eu/cs/click-a-tree-initiative/how-to-plant-a-tree.html), zasadit sazenici nebo stromek a vyfotit, co jste právě zasadil/a. Odevzdejte svůj snímek online a získejte šanci vyhrát báječné dobrodružství na vzdělávacím táboře zaměřeném na ochranu životního prostředí.

Zhluboka se nadechněte a učiňte závazek již dnes. Přečtěte si podrobnosti o této výzvě (http://clickatree.europa.eu/cs/click-a-tree-initiative/the-challenge.html).

Navštivte stránky kampaně „Klikni si pro stromek":

tlačítko stromy

http://clickatree.europa.eu/cs/click-a-tree-initiative/

Další informace o boji proti změnám klimatu najdete na adrese http://ec.europa.eu/climateaction.

Klip:
http://www.youtube.com/profile?v=kkLmCYLSF0c&user=eutube

stromy