Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

JCI Open Day Hradec Králové

Pozvánka na první setkání organizace Junior Chamber International v Hradci Králové!

16.03.2015

JCI je největší světová networkingová organizace propojující aktivní mladé lidi napříč obory. Neváhejte a podpořte s JCI další mladé aktivní lidi a dejte jim příležitost se podílet na pozitivních změnách ve vašem okolí. Zúčastněte se proto prvního setkání v Hradci Králové a buďte tak u zrodu nové lokální organizace, která bude mít za úkol pomáhat lidem ve svém okolí.

Nezisková organizace JCI (Junior Chamber International) si Vás dovoluje pozvat na úvodní setkání pořádané za účelem založení nové pobočky, která sdružuje mladé aktivní občany po celém světě. Jedná se o nepolitickou organizaci, která se již dlouhou dobu snaží naplňovat vizi, že mladí lidé mohou být nositeli pozitivních změn ve společnosti.

Proto neváhejte této příležitosti využít, dozvědět se více o této organizaci a o možnostech, které Vám zapojení do této komunity může přinést!

Setkání se uskuteční dne 25. 3. 2015 v 17.30 hodin v ulici Klicperova 1266 v Hradci Králové. Vstup na akci je zdarma a v případě zájmu se prosím registrujte na http://bit.ly/jciopendayhk, a to nejpozději do 24. 3. 2015.

V případě zájmu a dotazů se prosím obraťte na kontaktní osobu: Jan Štásek, e-mail: honza.stasekHK@gmail.com.

 

Pozvánka

Informace o členství v JCI

 

 

 

Fotogalerie