Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Soutěž s Europe Direct a vyhraj hned dvakrát!

23.03.2015

Neváhej a zasoutěž si o lákavé ceny! Informační centrum EUROPE DIRECT Česká republika a Zastoupení Evropské komise v ČR vyhlašují znalostní soutěž „EUROTIME 2015“ pro věkové kategorie děti (do 15 let) a dospělí (od 16 let). Soutěž probíhá formou znalostního kvízu s tematikou Evropské unie a na jeho vyplnění se může podílet celá rodina. Vyhrát totiž můžete hned dvakrát!

Testy jsou k dispozici online na http://eurotime.europe-direct.cz, přičemž správně vyplněný test je nutné doručit do nejbližšího informačního centra EUROPE DIRECT, ve kterém budou vylosováni tři výherci z každé kategorie. Z těchto regionálních výherců budou navíc vylosováni ještě dva šťastlivci z obou kategorií, kteří mohou získat IPad, mobilní telefon a další věcné ceny od Zastoupení Evropské komise v ČR.

Výherci budou také pozváni na slavnostní celorepublikové vyhlášení do Evropského domu v Praze a po skončení soutěže budou zveřejněni i na webových stránkách www.europe-direct.cz.

Správně vyplněné kvízy je nutné doručit do 24. května 2015. Slavnostní předání cen výhercům se uskuteční dne 10. června 2015 v Europe Direct, nábřeží Jiřího Wolkera 131, 544 01 ve Dvoře Králové nad Labem.

Kontakty středisek Europe Direct na www.europe-direct.cz.
Všechny informace o soutěži naleznete na stránce http://eurotime.europe-direct.cz.

Další informace o soutěži