Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Jak učit o Evropské unii? Letní škola pro učitele/pracovníky s mládeží

02.06.2015

Jste učitelé společenských věd či pracovníci s mládeží? Zúčastněte se letní školy, kterou pro Vás připravila společnost EUTIS, o.p.s. ve spolupráci s bratislavským Centrem pro Evropskou politiku. Letní škola nesoucí název „Učíme mládež orientovat se v EU“ se bude konat od 4. do 8. července v Trenčianských Teplicích a je zaměřena na vzdělávání o Evropské unii a na inovativní metody výuky. Sestávat bude z diskusí, přednášek, workshopů, samostatné práce účastníků, výměny příkladů dobré praxe a exkurzí. Hlavním cílem letní školy je přispět ke zvýšení kvality vzdělávání o Evropské unii a o aktivním občanství jako takovém. 

Akce má za cíl také vytvořit síť českých a slovenských učitelů základů společenských věd, kteří budou dlouhodoběji spolupracovat a budou si vyměňovat své zkušenosti. I z tohoto důvodu bude na letní školu navazovat seminář v Brně, který se uskuteční v průběhu podzimu tohoto roku.
Náklady na cestu, stravování a ubytování v hotelu Most slávy (www.hotelmostslavy.sk) budou mít účastnici hrazené.

Další informace o letní škole naleznete na tomto odkaze: http://www.eutis.cz/a71.php. V případě zájmu zašlete vyplněnou návratku na akce@eutis.cz do 7. června. 

Program Letní školy

Návratka