Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Konference: Spolupráce škol a firem zaměřená na potřeby žáků
Datum 19.04.2018 09:00 - 14:00
Typ akce Konference
Místo akce Plzeňský kraj / Plzeň / Moving Station v Plzni, Koperníkova 574/56, 301 00 Plzeň
Popis akce

Přijměte naše pozvání na konferenci, jejímž tématem bude spolupráce škol a firem zaměřená na potřeby žáků. Doufáme, že využijete tuto jedinečnou příležitost setkat se a pohovořit s klíčovými partnery v oblasti vzdělávání a následného uplatnění na trhu práce – podnikateli, řediteli škol, zástupci státní správy, výchovnými poradci. Kromě zástupců zmíněných institucí se jí zúčastní také žáci středních škol, kteří vystoupí se svými zkušenostmi a dále budou spolu s ostatními zapojeni do diskuze. Věříme, že konference pomůže pojmenovat problémy, vyzdvihnout úspěšné projekty, načerpat inspiraci.

Akce je rozdělena na hlavní, dopolední blok, v němž bude po úvodním slovu věnován prostor krátké prezentaci zástupců škol, firem, žáků a následné diskuzi. Po skončení tohoto panelu bude pro účastníky připraveno občerstvení. Následovat budou dva odpolední přibližně hodinové tematické bloky – PODPORA PODNIKÁNÍ, INOVACE a PRAXE, STÁŽE, EXKURZE. Tyto panely poběží současně, přičemž každý z nich bude, pro možnost absolvovat oba celky, zopakován.

Účast na konferenci je ZDARMA. Harmonogram akce bude upřesněn v průběhu března, očekávaný časový rozsah akce je 9:00 – 14:00. Zájemci o účast na konferenci se musí registrovat nejpozději do 9. dubna.

Pro přihlášení využijte formulář umístěný ZDE