Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Evropa pro občany - praktické aspekty přípravy projektových žádostí
Datum 12.02.2009 17:00 - 18:30
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Eurocentrum Praha, Evropský dům, Jungmannova 24 / Eurocentrum Praha
Popis akceEurocentrum Praha Vás srdečně zve na další praktický workshop k přípravě žádostí o finanční podporu projektů z programu Evropa pro občany, který se uskuteční v rámci jarního cyklu pravidelných seminářů.
  • KDY: čtvrtek 12. února 2009, od 17 hodin
  • KDE: Eurocentrum Praha, Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

 

Program Evropa pro občany, koncipovaný na období let 2007-2013, je programem EU pro částečné financování mezinárodních projektů zaměřených na podporu aktivního evropského občanství.


Program je otevřen všem subjektům podporujícím aktivní evropské občanství, zejména místním orgánům a organizacím, organizacím zabývajícím se výzkumem v oblasti evropské veřejné politiky (nezávislým skupinám odborníků), skupinám občanů a jiným organizacím občanské společnosti (mj. odbory, vzdělávací instituce a organizace činné v oblasti dobrovolnické práce apod.).


Workshopem Vás bude provázet Marcela Straková z Národního kontaktního místa programu Evropa pro občany. Účastníci budou mít možnost podrobně se seznámit s projektovými žádostmi, které jsou aktuální pro uzávěrky v roce 2009 v rámci Akce 1 (opatření 1.1. a 1.2.) a Akce 2 (opatření 3).

 

Vstup zdarma. Těšíme se na Vaši účast!

Seznam všech seminářů naleznete zde.

Registrace na akci

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Organizace*
Souhlasím se zpracováním. osobních údajů Úřadem vlády ČR v souladu s nařízením Nařízením (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů za účelem posílání. newsletterů a dalších informačních sdělení portálu Euroskop.cz. Tento souhlas může být kdykoli odvolán. *