Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Dotace EU a Audity
Datum 22.06.2018 10:00 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Evropský dům, Jungmannova 24
Popis akceEurocentrum Praha ve spolupráci s Auditním orgánem Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a AUDITY" věnovaný nejčastějším pochybením u projektů z evropských fondů a jak jim předejít.

Účastníci semináře získají přehled o auditním procesu, což jim umožní získat bližší představu, s čím vším se může jejich projekt setkat, čeho se mají případně vyvarovat a mít větší jistotu při realizaci svého projektu.

Seminářem provedou zástupci Auditního orgánu Ministerstva financí. Ti vysvětlí nejčastější auditní pochybení, která se vyskytují v praxi. Podstatná část semináře bude také věnována informacím o auditech v oblasti veřejných zakázek a v oblasti realizace projektu. V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny příjemce a potenciální žadatele v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, pracovníkům ve veřejné správě nebo soukromé sféře, zástupcům neziskových organizací a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 22. června 2018 (10:00- 14:00)

Místo: Evropský dům– Jungmannova 24,  110 00 Praha  

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 14. června 2018 a to na emailu: annemarie.volinova@mmr.cz

Kapacita je omezena.

Pozvánka

Program

Prezentace

Pro další informace k semináři kontaktujte Mgr. Annemarie Volinovou (mob. 730 163 079, annemarie.volinova @mmr.cz).