Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Seminář Dotace EU a Veřejné zakázky
Datum 27.06.2018 09:00 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Evrospský dům, Jungmannova 24
Popis akceEurocentrum Praha ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU a VEŘEJNÉ ZAKÁZKY", během kterého získáte celistvý přehled o této problematice.

Účastníci semináře se dozví nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, také jak postupovat během zadávacího řízení, i čeho se naopak vyvarovat a ušetřit si starosti při kontrole projektů z fondů Evropské unie.

 Seminářem provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 27. června 2018 (10:00- 14:30)

Místo: Evropský dům - Jungmannova 24, 110 00 Praha 1  

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 20. června 2018 na emailové adrese:  annemarie.volinova @mmr.cz 

Kapacita semináře je naplněna!

Pozvánka

Program

Prezentace Veřejné zakázky

Pro další informace k semináři kontaktujte Mgr. Annemarie Volinovou  (mob. 730 163 079, annemarie.volinova@mmr.cz).