Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce Seminář DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY
Datum 08.04.2019 09:30 - 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Praha / Praha 1 / Evropský dům, Jungmannova 24
Popis akceEurocentrum Praha ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR Vás srdečně zve na seminář "DOTACE EU A VEŘEJNÉ ZAKÁZKY". Dozvíte se, jak správně postupovat při výběru dodavatele v zadávacím řízení dle Zákona o zadávání veřejných zakázek, ve výběrovém řízení dle Metodiky pro zadávání zakázek a na co se připravit v případě kontroly.

Seminář poskytne nejdůležitější informace o veřejných zakázkách, o vymezení veřejné zakázky, o průběhu zadávacího i výběrového řízení a kontrole v souvislosti s projekty z ESIF s praktickým zaměřením na všechny operační programy přímo od zástupců Ministerstva pro místní rozvoj.

Seminářem Vás provedou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj z Odboru práva veřejných zakázek, který tvoří celostátní koncepci veřejného zadávání. Tito odborníci Vám vysvětlí tématiku veřejných zakázek a informují o správném postupu během zadávacího řízení. Užitečnou součástí programu budou informace o jejich kontrole a také ukázky nejčastějších pochybení, které poslouží jako poučení, čeho se vyvarovat v případě vlastního projektu.

V závěru semináře bude vyhrazen dostatečný prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Semináře jsou určeny pro všechny zadavatele veřejných zakázek v rámci ESIF. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, zástupcům samosprávných celků či organizací jimi zřízených, také pracovníkům ve veřejné správě a všem dalším zájemcům zabývajícím se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Termín konání semináře: 8. dubna 2019 (9:30- 14:00)

Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1  

VSTUP ZDARMA.

Na seminář se prosím registrujte do 1. dubna 2019  na emailové adrese: annemarie.volinova@mmr.cz 

Kapacita je omezena.

 

Pozvánka

Program 

Prezentace: 

Pro další informace k semináři kontaktujte Mgr. Annemarii Volinovou  (mob. 730 163 079, annemarie.volinova@mmr.cz).

Těšíme se na Vás!