Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Akce Eurocentra

Kalendář akcí

Název akce ONLINE: Práce v institucích EU - jak na to?
Datum 23.10.2020 09:00 - 16:30
Typ akce Ostatní
Místo akce Praha / online
Popis akce

Rádi byste pracovali v některé z institucí EU, ale nevíte přesně, jak na to? Co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy, jejichž úspěšné složení je klíčové pro získání práce v unijních institucích?

Na našem semináři zjistíte vše potřebné! Seminář pořádá Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci s Eurocentry a uskuteční se pod vedením expertů z École Nationale d´Administration, kteří vás seznámí jak s celým procesem testování EPSO, tak také s konkrétními otázkami a příklady, které Vás v rámci testování mohou potkat.

  • KDY: 23. 10. 2020 od 9:00 hodin
  • KDE: Seminář se uskuteční ONLINE (registrovaným účastníkům bude před seminářem zaslán link pro připojení)

Seminář se uskuteční v anglickém jazyce. Účast na semináři je ZDARMA.

Seminář je určen přednostně těm, kteří již podali přihlášku do probíhajících výběrových řízení, v případě kapacity i dalším zájemcům. Registrace nezaručuje místo na semináři.

Akce 22.10. a 23.10 jsou identické, hlaste se pouze na jeden termín.

Prosíme zájemce o registraci prostřednictvím níže uvedeného formuláře do 19. října. V případě naplnění kapacity nás mohou zájemci kontaktovat na mailu eurocentrum.praha@euroskop.cz. V případě, že se někdo odhlásí, budete osloveni jako náhradníci, zároveň tím můžete indikovat zájem o případný listopadový termín (pro velký zájem by mohl být vypsán).

Omlouváme se, ale kapacita akce již byla naplněna.

V případě zájmu o podrobnější informace, či o možnosti zařízení individuální účasti nás prosím kontaktujte na emailu eurocentrum.praha@euroskop.cz anebo telefonu +420 224 002 520.