Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Učebnice, encyklopedie

Autor: Hledaný text:
Financování měst, obcí a regionů
teorie a praxe
Romana Provazníková
Nakladatel Grada 2009

Kniha Financování měst, obcí a regionů docentky Romany Provazníkové se v ucelené formě a vyčerpávajícím způsobem zabývá problematikou financování územních samospráv v moderních státech.
Berlínská zeď
a vnitroněmecká hranice 1961–89
Gordon Rottman
Nakladatel Grada 2009

Kniha Gordona Rottmana nazvaná Berlínská zeď a vnitroněmecká hranice 1961–89 ohhaluje čtenářům velké množství zajímavých detailů o tomto nechvalně proslulého symbolu studené války.
Politické kampaně, volby a politický marketing
Pavel Šaradín (ed.)
Nakladatel Periplum 2009

Kniha Politické kampaně, volby a politický marketing čtenáři ukazuje několik aspektů, které se objevují na cestě mezi snahami politických stran získat co největší podíl na moci a voliči, kteří jim v tom mohou pomoci, nebo naopak zabránit.
Kuchařka pro žadatele z fondů EU
Aneb jak uvařit dobrý projekt
Aleš Přichystal
Nakladatel VEGA-L 2008

Kolem fondů Evropské unie panuje mnoho mýtů a smyšlenek. Často se pojem „eurofondy“ stává novodobým zaříkávadlem, jakousi tajemnou formuli přivozující automaticky úspěch.  Kniha Aleše Přichystala nazvaná Kuchařka pro žadatele z fondů EU aneb jak uvařit dobrý projekt je v této oblasti velmi užitečným rádcem.
Zahraniční obchod
Teorie a praxe
Miroslav Svatoš a kolektiv
Nakladatel Grada 2009

Publikace nazvaná Zahraniční obchod Miroslava Svatoše a jeho spolupracovníků je určena pracovníkům podniků a institucí působících v oblasti vnějších ekonomických vztahů, vyučujícím a studentům ekonomických škol. Čtenáři mají možnost získat díky teoretickým i praktickým informacím obsaženým v knize přehled o problematice vnějších ekonomických vztahů a o zahraničněobchodní politice ČR.
Počet nalezených knih  16
|
zobrazeny knihy  6 do 10