Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Učebnice, encyklopedie

Autor: Hledaný text:
Úvod do evropského práva
Pavel Svoboda
Nakladatel C. H. Beck 2010

Publikace Pavla Svobody má za cíl čtenáři mimo jiné přinést elementární souhrnné informace o složitém a historicky ojedinělém právním systému Evropské unie.
A History of the British Labour Party
Andrew Thorpe
Nakladatel Palgrave Macmillan 2009

A History of the British Labour Party představuje formou detailní analýzy ucelené, jednodílné shrnutí vývoje britské labouristické strany od jejího založení roku 1900 až po jmenování Gordona Browna premiérem v létě 2007.
Česká zahraniční politika v roce 2008
Analýza ÚMV
Michal Kořan a kolektiv
Nakladatel Ústav mezinárodních vztahů 2009

Kniha Česká zahraniční politika v roce 2008 bezprostředně navazuje na loňskou analýzu, a to jak po obsahové stránce, tak i ve struktuře jednotlivých příspěvků.
Encyklopedie světových náboženství
David Self
Nakladatel Karmelitánské nakladatelství 2009

V Karmelitánském nakladatelství vyšla Encyklopedie světových náboženství autora Davida Selfa. Bohatě ilustrovaný text stručně, ale výstižně představuje hlavní světová náboženství, jejich historii, učení, bohaté tradice a rituály.

Encyklopedie mezinárodních vztahů
Petr Kratochvíl - Petr Drulák (eds.)
Nakladatel Portál 2009

Zhruba dvě stovky detailně zpracovaných hesel v publikaci nazvané Encyklopedie mezinárodních vztahů editorů Petra Kratochvíla a Petra Druláka pokrývají základní problematiku mezinárodních vztahů a vysvětlují klíčové termíny používané v teorii i praxi mezinárodní politiky.
Počet nalezených knih  16
|
zobrazeny knihy  1 do 5