Přejít na obsah

VyhledáváníHlavní menu

Aktuální nabídky

Stáž Blue Book v Komisi

12.01.2021
Máš zájem o práci v institucích EU? Nevíš, kde budeš chtít pracovat, a chceš si to někde vyzkoušet? Co takhle zkusit stáž v Evropské komisi?

Zúčastněte se přípravných online seminářů k EPSO testům

14.10.2020
Rádi byste pracovali v některé z institucí EU, ale nevíte přesně, jak na to? Co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy, jejichž úspěšné...

Zúčastněte se výběrového řízení na pracovní pozice ve Společném výzkumném středisku

28.09.2020
Společné výzkumné středisko (Joint Research Centre, zkráceně JRC) v současné době hledá projektové referenty pro dva ze svých výzkumných projektů.

Nově vypsané výběrové řízení v agentuře Frontex

28.09.2020
Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž (zkráceně Frontex) hledá vhodné kandidáty na post "vedoucího pracovníka pro rozpočtové plánování a řízení"("Senior Officer Budget Planning and...

Agentura INEA hledá projektové referenty a manažery

28.09.2020
Přihlaste se do probíhajících výběrových řízení ve Výkonné agentuře pro inovace a sítě (Innovation and Networks Executive Agency, zkráceně INEA), unijní agentuře se sídlem v Bruse

Evropská unie hledá odborníky v oblasti vnějších vztahů

09.09.2020
Máte specializaci v oboru vnějších vztahů? Chtěli byste se podílet na prosazování hodnot EU ve vztazích se třetími zeměmi? Pak by vás mohla zajímat tato pracovní příležitost.

Přihlaste se do výběrového řízení vyhlášeného agenturou Eurojust

09.09.2020
Agentura Evropské unie pro justiční spolupráci (Eurojust) hledá vhodné kandidáty na pozici vedoucí/-ho bezpečnostního oddělení (Head of Unit-Security).

Agentura Frontex vypsala výběrové řízení na pozici vedoucí/-ho útvaru právních služeb

24.08.2020
Evropská agentura pro pohraniční a pobřežní stráž (zkráceně Frontex) hledá vhodné kandidáty na post "vedoucí/-ho útvaru právních služeb"("Head of Sector Legal Services").

Agentura EASO hledá vedoucí/-ho útvaru pro evropské záležitosti

14.08.2020
Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu (European Asylum Support Office, EASO), unijní agentura sídlící v maltské Vallettě, vypsala výběrové řízení na pracovní pozici "vedoucí útvaru pro...

Výběrové řízení na pozice dočasných zaměstnanců v Generálním ředitelství pro lidské zdroje a bezpečnost

14.08.2020
Evropská komise, Generální ředitelství pro lidské zdroje a bezpečnost, hledá vhodné kandidáty na pozice dočasných zaměstnanců.
Počet nalezených článků: 133
|
Zobrazeny články od  1 do 10